"

Ochutnejte kubánské rumy

02. 05. 2012 Sdílej na CentrumBrna.cz

Havana Club Anejo Blanco
Má originální jemně pískovou barvu, kterou získává po dvouletém zrání v sudech z bílého dubu. Má lahodnou chuť. Skvěle se hodí k míchání osvěžujících koktejlů.

Havana Club Anejo Especial
Tento rum má pískově zlatavou barvu. V příjemně sladké směsi vůní vanilky, karamelu a kakaa je rozpoznatelný jemný nádech alkoholu. Na jazyku chutná lehce a vyváženě, s jemně sladkým přívlastkem. Namíchejte si z něj pravé Cuba Libre nebo jiný originální koktejl.

Havana Club Anejo 5y Reserva
Tento rum má nádhernou jantarovou barvu. Příjemná, zpočátku květinová vůně se mísí s jemnými náznaky vanilky, tabáku a koření. V ústech zaujme nejprve plnou výraznou chutí, ze které posléze vystoupí příchuť kakaa, kávy, tabáku a koření. Jeho kvality nejlépe oceníte v čisté formě.

Havana Club Anejo 7y
Tento sedmiletý rum má pro oko lahodnou jantarově medovou barvu. Vůně sudového dřeva přechází do jemných tónů vanilky. Opravdu výjimečným zážitkem je mimořádně jemná a čistá chuť. Ta se nejlépe projeví v čisté formě.

Havana Club Cuban Barrel Proof
Tento ušlechtilý desetiletý rum trpělivě zraje ve velmi starých sudech z bílého dubu, aby získal svou jantarovou barvu a neskutečnou jemnost. Výsledná směs je pak ještě uložena do speciálně vybraných dozrávacích sudů, které jí dodají komplexnost a příjemný lehký dubový charakter. Konečným výsledkem je dokonalý 45% rum, který se lahvuje " at cask strenht ", tedy v takové síle, v níž nazrával.

 

http://toptep.cz/client_data/100/UserFiles/File/centrum/CentrumBrna_facebook.png


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI