"

5. narozeniny Cesty čaje

04. 12. 2013 Sdílej na CentrumBrna.cz

Již pět let provozujeme obchod spojený s čajovnou na Novobranské ulici. Za tu dobu se ledaco změnilo, co se týče provozu (obměna sortimentu, stejně jako obměna pracovníků), ale co se opravdu nezměnilo, je naše snaha zachovat a hlavně neustále zdokonalovat naši původní myšlenku, kterou je prodej vždy čerstvého a velmi kvalitního čaje, stejně jako odborný servis a poradenství při prodeji.

Začátek nebyl lehký (ale kdo zná firmu, která nemá problémy a vše běží od začátku jako na pásu?), přesto jsme však již po dvou letech dokázali otevřít náš druhý obchod v Králově Poli a v lednu 2013 jsme se stali spoluzakladateli firmy Palosanto s.r.o., která se specializuje na prodej širokého sortimentu Yerba maté. V současné chvíli máme v nabídce celkem 30 značek yerba maté a to z Brazílie, Argentiny, Paraguaye a příslušenství.

Pokud se ptáte, co bude dál, co dalšího máme pro Vás, naše zákazníky připraveno, není toho málo. Z interního průzkumu a dotazníkové akce, kterou připravili naši spolupracovníci, vyplynulo, že zákazníci mají zájem nejen o nákup velmi kvalitní čaje, ale také se chtějí naučit, jak tyto čaje správně připravit a získat o nich více informací přímo u zdroje. Proto chystáme malou čajovou školičku a komorní přednášky na témata, která oslovila respondenty dotazníkové akce.

Připravujeme také spuštění velkoobchodu s Yerba maté, aby se tento zdravý, velmi prospěšný produkt ještě více zviditelnil a nebyl jen nápojem studentů a nočních pracovníků. Více se dozvíte na www.pijumate.cz.

A slova majitelů na závěr?

"To co děláme, má smysl a je úspěšné jen díky Vám, našim milým a věrným zákazníkům obchodu a hostům čajovny. Skutečně upřímně si vážíme Vaší přízně a věříme, že nám budete věrní i do budoucna a při oslavě 10 let Cesty čaje Vás bude nejméně jednou tolik a budete s našimi službami stále spokojeni."

Děkujeme.

Radek a Jiřina Ulmovi


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI