"

Kuchaři 4. 3. 2018 vymění vařečky za hokejky a rondony za dresy!

03. 02. 2018 , aktualizace: 25. 02. 2018 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Gastro Hockey Cup 2018 se blíží

Chcete vidět, jak na ledě válí kuchařské eso Přemek Forejt z Entrée Restaurantu? Jak s pukem míchá majitel Koishi Janko Martinkovič?
A jakou ránu umí vypálit vinařský mistr Jaromír Gala? Máte možnost.

Již počtvrté se kuchaři z (nejen) brněnských restaurací převléknou do hokejových dresů a pro dobrou věc budou soupeřit o putovní pohár Jiřího Nedorostka. Čtvrtý ročník sportovně-společensko-gastronomicko-charitativní akce se bude konat v neděli 4. března v Brně od 10 hodin v Hokejové hale Úvoz. O pohár se utká 8 týmů složených převážně z personálu brněnských restaurací.

Amande, Borgo Agnese, Entrée, Koishi, PAVILLON, RYNK,
Vinaři a vývrtky a... Komety z Prahy?!

Čtvrtý ročník Gastro Hockey Cupu začíná v neděli 4. března v 10 hodin. O pohár bude soupeřit osm týmů složených nejen z brněnských kuchařů. Vedle brněnských týmů Lanýži z Borgo Agnese, Jelenoboti z PAVILLON Restaurantu, Piraně z Koishi a Piráti z RYNKU předvedou své hokejové umění také loňští vítězové Vinaři a vývrtky pod vedením Jaromíra Galy, olomoucké Hvězdy z Entrée, hustopečští Kohouti z Amande a výběr z hlavního města, který nastoupí pod provokativním názvem Komety z Prahy.

„Kohouti budou mít v sestavě dva členy týmu, který vyhrál první ročník turnaje. Tehdy hráli za znojemský Hotel Savannah,“ doporučuje nepodceňovat provinční tým David Viktorin.

Skupina smrti a Ti druzí

Letos jsme týmy rozdělili na základě loňského umístění do dvou skupin – Skupiny smrti a skupiny s názvem Ti druzí. Důvodem rozdělení je, aby zápasy nekončily ‚výpraskem‘ jednoho z týmů. Na konci turnaje se bude hrát barážový zápas, kdy nejslabší tým Áčka bude hrát s vítězem skupiny B. Když vítěz skupiny Ti druzí vyhraje, postoupí do Skupiny smrti a poražený naopak sestoupí.

 

 

 

 

 

 

 


Bohaté občerstvení, tombola a Tomáš Matonoha

Pro návštěvníky je v ceně vstupenky připraveno bohaté občerstvení, které připraví zástupci zúčastněných týmů a dalších partnerů turnaje. „K ochutnání bude například asijské vepřové (PAVILLON), Tom Yum z KOISHI, basturma (sušené maso) ze zámečku v Hlohovci, guláš z Borgo Agnese, kanapky z Entrée, dezerty z Muffiny Brno,Park Lane Café a Žádný cukrbliky a další vybrané pochoutky.

 

 

 

 

 


Fanoušci se také mohou těšit na bohatou tombolu, v níž budou například vouchery na návštěvu restaurací a další atraktivní ceny. Turnajem bude moderátorsky provázet herec Tomáš Matonoha.

Výtěžek z turnaje bude věnován na dětskou chirurgii Fakultní dětské nemocnice Brno

Cena za vstupenku je 300 Kč, děti mají vstup zdarma.
V ceně je zahrnuta neomezená konzumace připraveného jídla a pití.

Jeden zápas trvá 2 x 6 minut (bez přestávky). Na ledě budou na každé straně 4 hráči (bez brankáře, s malými brankami). Na dodržování pravidel budou dohlížet profesionální rozhodčí.

Vítězem loňského ročníku se stal vinařský tým Jaromíra Galy.

A jak to dopadne letos? Kdo se zapíše do historie jako čtvrtý vítěz Gastro Hockey Cupu? To se dozví návštěvníci Hokejové haly Úvoz v neděli 4. března 2018.

„Těšíme se na to, že si užijeme spoustu zábavy, a zveme všechny, koho baví brněnská gastronomie, aby přišli. Pobavíme je tentokrát trochu jinak, i když dobré jídlo chybět rozhodně nebude,“ zve na Gastro Hockey Cup 2018 David Viktorin.

Z historie Gastro Hockey Cupu aneb Jak to všechno začalo ZDE


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI