"

Editorial: GastroBlog aneb kam na jídlo v Brně

25. 10. 2017 , aktualizace: 08. 11. 2017 Sdílej na CentrumBrna.cz

Neztraťte se v brněnské gastronomii

Všimli jste si, že nové restaurace rostou v Brně jako houby po dešti? A že ty starší přicházejí stále s novými nápady, takže na ně opravdu nechcete zanevřít? S takovou rychlostí se z Brna stane pořádná gastrodžungle.

A do džungle se nesmí bez průvodce. My bychom se rádi stali vaším průvodce po brněnských podnicích, ať už budete objevovat nejlepší kávu, hamburger, veganské jídlo či sushi. Vždy tu budeme s vámi.

GastroBlog bude komunita brněnských gurmánů

Z tohoto důvodu nově vzniká GastroBlog. Budeme chodit do restaurací, kde ostřížím zrakem vše zhodnotíme, než to doporučíme vám, našim čtenářům. Chceme vytvořit ani ne tak blog, jako spíše komunitu brněnských gurmánů, milovníků jídla. Společně budeme vědět o nově vzniklých restauracích, i kam zajít na nejlepší pizzu.

Bude to o vás!

A kdo rozhodne, kde v centru mají nejlepší pizzu, hamburger či sushi? Kde pivo natočí tak, že má opravdu říz? No samozřejmě že vy! Kdo jiný by to mohl rozhodnout než pravidelní návštěvníci brněnských podniků. A jak je známo – víc hlav, víc ví.

Máte tip na vaši oblíbenou restauraci, kde je jedinečná atmosféra, nejmilejší obsluha nebo třeba nejlahodnější cheescake? Napište nám na email krikelova@centrumbrna.cz a třeba podniku pomůžete, aby se o něm dozvědělo tisíce dalších lidí!

Brzy se dozvíte více, zůstaňte naladěni a procvičujte své chuťové buňky!

Chutně a kvalitně,

váš GastroBlog


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI