"

Burger menu v The Cat Café pro všechny (maso)žravé

01. 03. 2018 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Jste-li osoba (maso)žravá, speciální burger nabídka je pro vás ta pravá. Narazit na opravdu dobrý burger však není vůbec snadné. V The Cat Café se od 7. do 11. března budou servírovat poctivé burgery na šest způsobů. Vybere si klasik i vegetarián.

Konec opečeným polotovarům

Zapomeňte na opečené prefabrikované polotovary a levné housky z fastfoodových řetězců. V The Cat Café vás přesvědčí, že burgery mohou být skutečným gastronomickým zážitkem.

Gurmáni vědí, že polovinu úspěchu burgeru tvoří bulka. Sehnat ty pravé nasládlé burgerové bulky však není v tuzemsku vůbec hračka. V The Cat Café si proto pečou bulky sami. Tamější domácí housky jsou z těsta, které se podobá tomu na loupáčky. Cítíte tu mírně nasládlou chuť?

Bulkou domácí kuchyně šéfkuchaře The Cat Café zdaleka nekončí. Ke všem burgerům se servírují domácí pečené hranolky spolu s domácími omáčkami ve variantách tatarky, barbecue, bazalky, brusinky či hořčice.

Gastronomie, která baví

Základem klasického burgeru je hovězí maso. Co do burgeru přijde je však otázkou chuti a v The Cat Café se experimentování rozhodně nebojí. Máte-li chuť na burger amerického střihu, volte burger z hovězího a vepřového masa s cheddarem a opečenou slaninou. Variantou hodnou vyzkoušení je i burger z hovězího a vepřového s pečenou paprikou a plátky brambor. Lehčí variantou se může zdát burger z kuřecího smaženého masa v kombinaci s kozím sýrem. A co takhle dát šanci burgeru z lososa? Pro ty, kterým ani rybí maso nic neříká, je tu burger s feta sýrem či hlívou ústřičnou. Přiznejte se, kdo z vás už dostal chuť?


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI