"

Láska prochází žaludkem. Oslavte proto Valentýna v The Cat Café

03. 02. 2019 , aktualizace: 10. 02. 2019 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Vybrané speciality si můžete v The Cat Café vychutnat od čtvrtka 14. února až do neděle. Podnik najdte v Martinkově ulici v Černých Polích. Na výběr bude z pěti jídel.

Kachna v hlavní roli

Jako hlavní chod kuchaři připravili kachní prso s černorybízovým coulis. To označuje hustou omáčku nebo pyré, které se připravuje povařním ovoce s cukrem či například vanilkou a následným propasírováním přes síto. Jako přílohu budou podávat batátové pusinky. S kachny můžete ochutnat i jatýrka. Na talíř je dostanete pečená s brusinkovým želé a chlebovým chipsem. 

Krevety s chilli

Pokud máte chuť na maso, ale chcete spíše něco lehčího, ochutejte sépiové těstoviny s krevetami na chilli. Sépiové těstoviny mají typickou černou barvu a vypadají také jako mořský živočich. S krevetami se tak k sobě výborně hodí. Na talíři budou ještě s pečenými cherry rajčaty a avokádovou omáčkou.

Pochutnáte si i bez masa

Pro všechny, kteří si chtějí užít i jídlo bez masa, kuchaři připraví rolky z grilovanách lilků s ricottou a omáčkou z pečených paprik. Jako příloha bude parmezánový chips.

A bez masa bude i sladká tečka večera. Jako dezert můžete ochutnat panna cottu s karamelovou omáčkou, podávanaou s konfitovanými vlašskými ořechy. 

 


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI