"

Ukončete prázdniny v The Cat Café u Aperolu a grilování

17. 08. 2017 , aktualizace: 18. 08. 2017 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Ačkoliv se nám prázdniny chýlí ke konci, není třeba smutnit – loučení s nimi může být i veselé!

Rozlučte se s létem v The Cat Café

V The Cat Café první zářijový den ukončí prázdninovou sezónu se vším, co k ní patří. A co nesmí chybět na správné letní oslavě, i když je to vlastně taková derniéra letošních prázdnin?

V ruce vychlazený Aperol drink a na grilu připravované speciality! A samozřejmostí je, že se vše odehraje na zahrádce, abyste si mohli užít posledních slunečních paprsků do sytosti. Zahrádka bude pro tento večer speciálně připravena.

Drink, zmrzlina i dezert s Aperolem

Drink Aperol Spitz je italský alkoholický nápoj, který v parném dnu skvěle osvěží a báječně voní po pomerančích, 

Kromě drinků s Aperolem, které si vychutnáte na venkovním baru za akční cenu, si milovníci tohoto letního nápoje mohou vychutnat osvěžující zmrzlinu s jeho příchutí či lahodný dezert.

Je libo grilovaný sýr, steak, rybu nebo zeleninu?

I na grilu bude z čeho vybírat! Máte chuť na pořádný kus šťavnatého steaku? Nebo spíše preferujete precizně připravenou rybu, která se rozplývá na jazyku? Vybere si každý.

A když říkáme každý, tak myslíme opravdu všechny. Nejen vegetariáni ocení grilovaný sýr i chutně připravenou zeleninu. Nabídka bude různorodá a rozhodně bude z čeho vybírat.

Nezapomeňte si předem zarezervovat místo, abyste si tento letní večer užili na maximum.

A pokud na vás i tak dolehne smutek z konce léta, máme pro vás radostnou zprávu – podzimní novinky vás jistě rozveselí. Jen si na jejich odhalení budete muset ještě chvíli počkat.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI