"

V The Cat Café začíná grilovací sezóna

31. 05. 2017 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Počasí nám dává poslední dny najevo, že léto je zde v plné síle. Slunce, teplé večery, posezení s přáteli – co k tomu ještě chybí? No samozřejmě grilování! Abychom potvrdili i my v The Cat Café, že léto je tady, zahajujeme v pátek 2. června grilovací sezónu. Začínáme v 18 hodin a vaše chuťové pohárky se mají na co těšit.

Máte chuť na pořádný kus šťavnatého steaku? Nebo spíše preferujete precizně připravenou rybu, která se rozplývá na jazyku? U nás si vybere každý. A když říkáme každý, tak myslíme opravdu všechny. Nejen vegetariáni ocení grilovaný domácí sýr i chutně připravenou zeleninu. Nabídka bude různorodá a rozhodně bude z čeho vybírat.

A co ještě více podtrhne chuť jídla? Samozřejmě vhodně zvolený nápoj. Ke steaku i ostatním specialitám nabídneme vychlazené pivo, které zažene i tu největší žízeň. A pokud preferujete víno, obsluha vám ráda doporučí, které bude nejlépe ladit s grilovanou pochoutkou. Sladkou a zároveň osvěžující tečkou na závěr můžr bý naše domací zmrzlina.

Veškeré jídlo si můžete vychutnat na naší zahrádce a užít si tak začátek víkendu i teplých letních večerů. A především začátek našich grilovacích večerů, které se budou opakovat několikrát do měsíce. Nezapomeňte si zarezervovat místo, ať nepromeškáte naše první grilování!


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI