"

Zvěřinové hody v The Cat Café

29. 11. 2017 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Pochutnejte si jako králové

Zvěřina byla odjakživa považována za jídlo králů, ať už kvůli své kvalitě nebo výjimečné chuti. Obdobím zvěřiny je právě podzim a začátek zimy, a to kvůli mysliveckým honům. Navíc se snižujícími teplotami máme chuť na vydatnější jídla.

V The Cat Café si pro vás připravili od 6. do 10. prosince doslova zvěřinové hody. A vypadá to, že si opravdu pochutnáte – vzhledem k tomu, jak si v The Cat Café zakládají na kvalitě pokrmů a snaží se je vždy dotáhnout k dokonalosti.

Zvolíte jelení, bažantí či kančí maso?

Jako předkrm nebo jen na chuť k vínu si můžete dát zvěřinovou paštiku s karamelovými šalotkami a švestkami.

Mezi hlavními hody se objeví jelení maso v různých obdobách. Vybírat můžete mezi jelení kýtou na portském víně a rakytníku s gratinovanými brambory a zeleninou nebo jelení kýtou se šípkovou omáčkou. Milovníky těstovin nadchnou tagliatelle s ragú z divočáka a jelena a restovanými liškami.

V nabídce se ale objeví i oblíbená klasika jako je kančí guláš s uzenou paprikou doplněný mandlovými kroketami nebo kančí řízečky na česneku s domácím bramborovým salátem.

Pokud preferujete drůbež, můžeme vám doporučit konfitované bažantí stehno na červeném víně s kaštanovým pyré.

Červené víno a zvěřina jsou skvělá dvojka

A nezapomeňte, že červené víno skvěle doplní chuť zvěřiny, tak si dejte skleničku či láhev. S výběrem vhodného vína k vámi objednanému pokrmu vám ochotně pomůže obsluha.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI