"

Restaurant Mitrovski – místo, kde se jí i očima

12. 04. 2018 , aktualizace: 13. 07. 2018 Sdílej na CentrumBrna.cz

Rozhodnete-li se pro návštěvu Restaurantu Mitrovski, žasnout budete už cestou. Uprostřed brněnské džungle jen kousek od bran Brněnského výstaviště se totiž před vámi najednou zjeví romantický zámeček. A zrak vám bude přecházet i nad talířem ve vedlejším Restaurantu Mitrovski. Tamější kuchyně je totiž pastvou pro tělo i oči.

V Restaurantu Mitrovski to jídlu na talíři prostě sluší

Také vím víc chutná, když jídlo hezky vypadá? V Mitrovski však nejde o žádný nesmyslný design na talíři, kterého se nenajíte. Tady se podávají pokrmy srozumitelné a chuťově zapamatovatelné, které žádné nepochopitelné kreace s oblohou nepotřebují.

Bez náhražek a nesmyslů

U Mitrovských dokazují, že bez náhražek a nesmyslů to jde i při samotné přípravě pokrmů. Předností Restaurantu je sezonnost surovin a s tím spojená i rozmanitost skladby menu. „U Mitrovských se snažíme o pestrou a stále se měnící nabídku jídel podle ročního období a dostupnosti čerstvých surovin,“ láká k návštěvě šéfkuchař Martin Máca. V menu vždy najdete jídla, která znáte a která dostanete připravená tak, jak se má. U Mitrovských se nebojí beef burgeru, kachny ani kance na šípkové omáčce. Samozřejmostí jsou také čerstvé ryby dle aktuální nabídky a v denním menu budete mít vždy k volbě z pěti různých jídel, z nichž si vybere masožravec i vegetarián.

Hledáte-li restauraci, jejíž jídelní lístek neobsahuje tajemné názvy pokrmů a kde má jídlo na talíři chuťovou a optickou logiku, navštivte Restaurant Mitrovski a náležitě si to užijte. Protože jak správně říká jeden ze stálých návštěvníků:

„Jediná vada jsou neustále spěchající zákazníci, kteří očividně neví, že v Restaurantu mají nabrat síly a nikoliv s očima na hodinkách sledovat, jak jim ubíhá život a polední přestávka.“


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI