"

Restaurace Vivobene Gusto je rájem pro gurmány

28. 07. 2017 , aktualizace: 28. 08. 2017 Sdílej na CentrumBrna.cz

Možná jste si na ulici Běhounská všimli restaurace Vivobene Gusto, kde v letních měsících láká k návštěvě malebná zahrádka.

Tři různá patra, stejná kvalita

Ale není to jen restaurace. Na třech patrech naleznete ráj pro gurmány – útulnou restauraci, tak moderní bistro i možnost nakoupit delikatesy. Vše obklopeno nabídkou výběrových vín z Česka i zahraničí.

Milujete chuť moderní evropské kuchyně? Vivobene Gusto je to pravé místo pro vás!

Snídaně, obědy i večeře - lahodné jídlo po celý den!

A kdy je nejvhodnější doba sem zajít? Kdykoliv! Dobře se tu najíte vždy – od vydatných snídaní, přes obědové menu až po chutnou večeři, kterou doplní sklenička či láhev vína.

Základem moderní evropské kuchyně jsou kvalitní suroviny. Suroviny tak kvalitní, že jakákoliv doplňková dochucovadla snižují jejich lahodnou chuť. A na kvalitu si zde rozhodně potrpí.

"Mým snem bylo přinést do Česka lásku ke kvalitním surovinám"

Jan Pavel, jeden z majitelů restaurace, se pro kvalitní suroviny nadchl v Německu, kde žil, ještě v době, kdy u nás v České republice jich nebyla taková hojnost. Jeho sen byl přenést to i do České republiky. Díky Vivobene Gusto se mu to podařilo.

"Používáme suroviny tak lahodné samy o sobě, že občas říkám, že suroviny vaří za nás," říká Jan Pavel. "Jejich chuť je sama o sobě tak výrazná a jedinečná, že dochucování jen ničí jejich chuť. Proto u nás používáme jen základní koření, které podtrhne chuť jídla, ale nepřebije ji," dodává.

Špagety připravené přímo před vaším zrakem v bochníku parmazánu

A že oko zákazníka potěší příprava špaget? I to je ve Vivobene Gusto realitou. Domácí špagety po uvaření, ještě teplé, přendají do obrovského bochníku parmazánu dovezeného z Itálie a promíchají je se sýrem Grana Padano.

 

Chutnalo vám? Uvařte si ze stejných surovin i doma!

Zachutnalo vám některé jídlo a také rádi vaříte? Není nic jednoduššího než si základní suroviny zde nakoupit, a ještě za čerstva, dokud máte chuť jídla na jazyku, uvařit si doma.

Třeba špagety carbonara! Pořídíte zde čerstvou slaninu, domácí – přímo ve Vivobene Gusto dělané těstoviny i parmazán dovezený z Itálie. A samozřejmě i láhev lahodného vína, ta u této italské večeře nesmí chybět.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI