"

Na skvělé jídlo do Zlaté mušky

02. 05. 2012 Sdílej na CentrumBrna.cz

Restaurací v samém srdci moravské metropole je na každém rohu nepočítaně, a tak člověk hledající kvalitní restauraci za ceny přívětivé k jeho peněžence může desítky minut pobíhat sem a tam váhaje nad otázkou, kam se vlastně usadit. V takovém případě je, jak se říká, dobrá rada drahá. Chcete-li nějakou inspiraci, kterou restauraci vyzkoušet, pak určitě zavítejte do restaurace Zlatá muška.
 
Pokud milujete českou klasiku – jen při pohledu na polední menu z tohoto týdne lze jmenovat například svíčkovou na smetaně, hovězí guláš či plněné papriky s rajskou omáčkou – pak není nad čím váhat. Svým chuťovým pohárkům však pochutnání dopřejí i labužníci a milovníci exotičtějších zahraničních kuchyní. Speciality cizích kuchyní se objevují nejen v poledním menu, ale jsou permanentně zastoupeny také v jídelním lístku, kde si můžete vybrat z tradičních italských těstovinových jídel, či zakusit nějaké masité jídlo podle vlastní chuti. V nabídce jsou také mořské ryby či oblíbené calamari. Výhodná polední menu jsou každý týden obměňována a na výběr máte každý den ze tří až čtyř jídel, aby si vybral opravdu každý.
 
Nehledáte-li přímo restauraci, kde byste se mohli najíst, ale spíše byste ocenili nějaké příjemné místo pro vychutnání odpolední kávy či pro setkání a poklábosení s kamarády, Zlatá muška má i oddělený prostor vyhrazený výhradně pro menší kavárnu s barem, takže si k večeru můžete dát i něco ostřejšího. V celém prostoru restaurace je zavedena bezplatná wi-fi síť, a tak Vám ani při kávě, pivku či kvalitní whisky nic podstatného neunikne.
 
Vůně skvělého jídla Vás rovnou z náměstí Svobody přivede do restaurace, která svou kuchyni ukrývá v obchodní pasáži Rozkvět, na ulici Panská 6.
 
Další informace a jídelníček spolu s nabídkou poledního menu na celý týden naleznete na internetových stránkách www.zlatamuska.cz.

Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI