"

Oběd do kanceláře koupíte přímo na České

27. 09. 2018 , aktualizace: 02. 10. 2018 Sdílej na CentrumBrna.cz

První týdny v nové práci přináší spoustu nových výzev. Jednou z těch příjemnějších je i shánění dobrého oběda. Protože o hladu nebo na čínských polévkách se nepracuje dobře nikomu. Jak ale skloubit to, aby člověk za dobré a kvalitní obědy nezaplatil půl výplaty a zároveň nemusel trávit každý večer hodiny v kuchyni? Řešení je zajít si do Lahůdek Brno přímo v centru Brna. 

Oběd do krabičky

Pro jídlo nemusíte chodit nebo jezdit daleko. Obědy si pořídíte přímo na České. Lahůdky Brno sídlí na rohu s ulicí Solniční. Můžete si tam koupit do krabičky polévku i chlazené hlavní jídlo. Nabídka se každý týden mění, ale cena zůstává stejná. Za polévku zaplatíte pětadvacet korun a za hlavní jídlo osmašedesát. 

Jídlo stačí ohřát v kanceláři

Nabídka chlazených obědů je opravdu široká a vybere si každý. Pochutnají si především milovníci české kuchyně. V práci si mohou ohřát vepřový i kuřecí řízek, hovězí guláš s knedlíkem či plněný paprikový lusk s rajskou omáčkou. Jídla se opravdu najíte. Všechny porce váží minimálně 400 gramů. U polévek pak 330 gramů. Vybírat si můžete například z gulášové, houbové či fazolové.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI